SPM-OPENpon. 11-06-2018 11:29
Wyniki z międyczasami - Etap 2stworzony przez OE2010 Š Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
TR-M (14)3,3 km 50 m18 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(62)2(55)3(38)4(32)5(63)6(40)7(66)8(58)9(50)10(70)11(41)12(42)13(61)14(46)
15(47)16(48)17(73)18(100)Meta
 
137Podsiadły Mateusz15:441:532:423:204:264:595:115:386:136:557:278:1410:0210:5612:41
Wrocław1:530:490:381:060:330:120:270:350:420:320:471:480:541:45
13:1614:1414:4415:2715:43
0:350:580:300:430:16
223Fleiss Sebastian16:001:552:423:244:345:155:295:556:307:147:458:3310:1311:0013:00
Berliner TSC1:550:470:421:100:410:140:260:350:440:310:481:400:472:00
13:3514:3215:0615:4415:59
0:350:570:340:380:15
366Cupryœ Amadeusz20:102:413:424:326:006:426:597:348:219:099:5311:0213:1114:2216:22
Azymut Mochy2:411:010:501:280:420:170:350:470:480:441:092:091:112:00
17:0418:1418:5719:5020:09
0:421:100:430:530:19
432Lesisz Kamil20:303:544:545:387:197:588:138:439:2310:0210:3711:3313:2514:4216:49
UNTS Warszawa3:541:000:441:410:390:150:300:400:390:350:561:521:172:07
17:2818:3719:2020:0920:29
0:391:090:430:490:20
567Lisiak Adam21:573:404:425:347:057:548:138:499:3510:2811:0412:0114:3515:4117:53
UKS Orientuœ ŁódŸ3:401:020:521:310:490:190:360:460:530:360:572:341:062:12
18:3820:0320:5321:3821:56
0:451:250:500:450:18
630Kozel Jiri24:024:125:146:017:488:348:589:3211:4412:5113:3114:3716:4817:5819:57
National Czech4:121:020:471:470:460:240:342:121:070:401:062:111:101:59
20:5022:1022:5723:4324:010:46
0:531:200:470:460:18*74
771Szymański Karol25:472:544:095:029:109:5710:1610:5311:4212:3213:1814:3017:1218:2221:07
Goleniów2:541:150:534:080:470:190:370:490:500:461:122:421:102:45
22:0823:3524:2725:2725:46
1:011:270:521:000:19
848Muller Wiktor26:565:066:036:448:219:009:199:5110:3011:0911:4312:4119:4120:4823:02
UMKS Kwidzyn5:060:570:411:370:390:190:320:390:390:340:587:001:072:14
23:4524:5725:5026:3826:55
0:431:120:530:480:17
925Gielec Artur30:299:3210:3311:2813:1214:0614:2114:5715:4416:3417:1318:3821:3322:5926:09
UKS Orientuœ ŁódŸ9:321:010:551:440:540:150:360:470:500:391:252:551:263:10
26:5528:3029:2230:1230:28
0:461:350:520:500:16
1063Oczkowski Kacper31:277:298:339:2211:2812:0912:2713:0113:4514:5615:3716:4421:3523:4326:52
Arkady Raszków7:291:040:492:060:410:180:340:441:110:411:074:512:083:09
27:3629:2730:2331:0931:26
0:441:510:560:460:17
1165Kaczocha Mikołaj31:357:158:169:1110:5311:4812:1212:4413:3114:3615:2016:2620:3523:1526:27
Arkady Raszków7:151:010:551:420:550:240:320:471:050:441:064:092:403:12
27:0929:0730:1331:2031:34
0:421:581:061:070:14
1264Szczęsny Michał32:046:237:298:2610:1711:1011:3012:1013:1414:1315:0016:2419:4422:3026:47
Arkady Raszków6:231:060:571:510:530:200:401:040:590:471:243:202:464:17
27:4229:3130:3431:4332:03
0:551:491:031:090:20
138Wollenberg Bernd34:074:466:207:5610:2211:3011:5412:4413:5114:5715:5417:2922:0624:4728:21
Berliner TSC4:461:341:362:261:080:240:501:071:060:571:354:372:413:34
29:2931:1432:3433:4234:06
1:081:451:201:080:24
 
35PETERSBURSKI ROBERTnkl2:153:093:525:105:496:036:347:137:548:319:2511:17-----13:47
Biegam bo lubię Police2:150:540:431:180:390:140:310:390:410:370:541:522:30
14:3315:3716:2017:0717:26
0:461:040:430:470:19
 
 
 
TR-K (5)3,3 km 50 m18 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(62)2(55)3(38)4(32)5(63)6(40)7(66)8(58)9(50)10(70)11(41)12(42)13(61)14(46)
15(47)16(48)17(73)18(100)Meta
 
168Gielec Julia28:016:467:528:4910:2911:1711:3812:1412:5914:0714:4515:4419:0220:2423:31
UKS Orientuœ ŁódŸ6:461:060:571:400:480:210:360:451:080:380:593:181:223:07
24:1725:5526:4527:4128:00
0:461:380:500:560:19
269Woch Natalia29:004:345:386:348:159:069:2610:0210:4811:5612:3913:4717:5420:3623:46
UKS Orientuœ ŁódŸ4:341:040:561:410:510:200:360:461:080:431:084:072:423:10
24:2726:2627:3528:4228:5922:48
0:411:591:091:070:17*47
370Wiœniewska Hana30:505:286:387:339:2410:1910:3911:1312:1413:0713:5215:0419:3321:4524:56
UKS Orientuœ ŁódŸ5:281:100:551:510:550:200:341:010:530:451:124:292:123:11
26:0228:0429:1130:3130:49
1:062:021:071:200:18
453Wollenberg Grit39:565:227:148:3811:1812:3513:0313:5315:1216:4918:0819:5524:4427:2132:27
Berliner TSC5:221:521:242:401:170:280:501:191:371:191:474:492:375:06
34:0236:3037:5239:2539:55
1:352:281:221:330:30
511Owczarz Hanna50:259:0110:4512:1114:3415:5016:1617:0318:1419:1319:5821:1237:1138:2343:20
10BKPanc9:011:441:262:231:160:260:471:110:590:451:1415:591:124:57
44:3147:3848:4950:0750:24
1:113:071:111:180:17
 
 
 
ŁAT-M (3)2,0 km 30 m14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(74)2(38)3(62)4(57)5(40)6(66)7(58)8(50)9(70)10(41)11(60)12(68)13(73)14(100)
Meta
 
17Krempiński Franciszek16:360:461:565:126:306:487:298:399:3710:1211:2012:2214:1815:3316:21
Azymut Pabianice0:461:103:161:180:180:411:100:580:351:081:021:561:150:48
16:35
0:14
247Buława Filip1448:390:341:484:286:196:327:027:488:289:0710:0011:0712:1012:5313:43
UKS Kometa Gliwice0:341:142:401:510:130:300:460:400:390:531:071:030:430:50
1448:39
1434:56
 
55Szymański Karolnkl0:301:313:574:575:155:446:357:23------------------------------
Goleniów0:301:012:261:000:180:290:510:48
8:09
0:46
 
 
 
ŁAT-K (4)2,0 km 30 m14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(74)2(38)3(62)4(57)5(40)6(66)7(58)8(50)9(70)10(41)11(60)12(68)13(73)14(100)
Meta
 
146Sobel Natalia14:562:102:545:386:457:027:368:219:049:4510:4211:4112:5313:4814:37
UKS Kometa Gliwice2:100:442:441:070:170:340:450:430:410:570:591:120:550:49
14:55
0:18
23Mianowska Antonina15:520:261:346:017:077:237:588:469:4210:2211:2012:1813:5014:4615:34
UNTS Warszawa0:261:084:271:060:160:350:480:560:400:580:581:320:560:48
15:51
0:17
39Kozlova Hanna32:210:532:2410:0813:4714:1715:2016:4419:2320:4722:5725:1928:4030:0831:52
National Czech0:531:317:443:390:301:031:242:391:242:102:223:211:281:44
32:2012:16
0:28*67
41Chabiera Filomena1466:320:291:255:396:457:037:369:1010:0710:3911:4713:0815:1716:1917:22
UNTS Warszawa0:290:564:141:060:180:331:340:570:321:081:212:091:021:03
1466:32
1449:10