Sprinterskie Mistrzostwa Polskiwt. 05-06-2018 13:54
Lista startowa wg klubówstworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
1P35 UKS Arkady (6)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaNr PZOSlic.Start
11038622510Pluta Aleksandra03K16P35104250783:00
21058629871Przygoda Klaudia03K16P35138305885:00
31018649962Ziętek Aleksandra03K16P35126305581:00
42078649722Niezgódka Dominika01K18P35082250493:00
51378628320Kaczocha Szymon03M16P35077306341:00
64528010192Dutkowski Mikołaj92M21P35015774113:00
 
 
2G17 UKS Azymut 45 (22)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaNr PZOSlic.Start
11028620457Breska Nadia02K16G17143411382:00
21188625612Pesta Anna03K16G17033274198:00
33108656100Morawska Zuzanna99K20G17006162766:00
44088624088Morawska Anna93K21G1700723469:00
55528620377Witkowska Izabela70K45G1702723848:00
65958621500Movko Marina60K55G17138390118:00
75978625356Porzycz Agata60K55G1701115120:00
85998626439Morawska Irena62K55G1700316022:00
96078626883Lazareva Natalia55K60G17136389920:00
106178620265Czabańska Małgorzata52K65G1702423342:00
111508626708Borek Zbigniew02M16G17079274354:00
121688656096Nowak Grzegorz03M16G17023237072:00
131768656099Porzycz Grzegorz02M16G17009237180:00
142288620905Sienkiewicz Maksymilian01M18G17132373416:00
152498656098Pesta Piotr01M18G17088274237:00
164518625660Piotrowski Radosław96M21G170541625112:00
175628626699Witkowski Adam70M45G1702615835:00
185718649672Pesta Adam69M45G17100285744:00
196018626523Morawski Paweł62M55G1700414534:00
206058649875Porzycz Jerzy61M55G1701215438:00
216138626501Chułek Aleksander56M60G1701854727:00
226318649968Czabański Edward39M75G1707651441:00
 
 
3D95 WKS Śląsk (30)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaNr PZOSlic.Start
11128621101Mazurek Joanna03K16D95142222292:00
21048626675Lipińska Julia02K16D95143415984:00
31108649701Sudoł Hanna03K16D95149349190:00
42208621903Mazurek Agnieszka01K18D951252223106:00
52228627682Ciesiółka Katarzyna00K18D951111827108:00
62068635525Ciura Aleksandra01K18D95136369692:00
73038624748Zięba Emilia98K20D95107182859:00
83098649974Cych Agnieszka99K20D95112209965:00
94238626772Cych Weronika96K21D95016158684:00
104258640913Wiśniewska Hanna90K21D9501472486:00
111598619824Łagoda Franciszek03M16D95144328163:00
121388624516Plezia Mikołaj03M16D95146327942:00
131448626560Strugarek Łukasz03M16D95147416048:00
141408627017Kędzierski Nataniel03M16D95145400144:00
151758649610Kurzyp Stanisław02M16D95142222579:00
161618649889Toborek Jakub03M16D95148214165:00
172388620073Czapliński Jakub00M18D95116197626:00
182488620638Krawczyński Mikołaj00M18D95113222636:00
192268626918Ledniowski Filip00M18D95115197014:00
202468627712Rosłaniec Mateusz00M18D95114222734:00
213158656592Krivda Tomas99M20D9515041613:00
224318628404Bernaciak Aleksander83M21D95032140292:00
234588640918Kowalski Wojciech82M21D95033710119:00
245168629912Majasow Kostiantyn83M35D95082140629:00
255328091968Cych Piotr68M40D9504071870:00
265418627855Svadlena Pavel75M40D95152416279:00
275478649966Gmur Karol76M40D95118123785:00
285778100101Sobczyński Kalikst71M45D9504971750:00
295918619520Widziewicz Remigiusz66M50D95003106413:00
306108649641Guga Romuald55M60D9505371624:00
 
 
4W11 BKS Wataha (8)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaNr PZOSlic.Start
11068627227Borzym Izabela02K16W11011275186:00
21138649745Dolińska Zuzanna03K16W11004274893:00
36198623343Galicz Krystyna51K65W11002314244:00
41418621898Czernicki Michał03M16W11010275745:00
51488628217Nowakowski Maciej02M16W11006315052:00
62248625176Gumowski Szymon01M18W11009275612:00
74478623377Galicz Karol86M21W110011853108:00
85658629789Doliński Grzegorz72M45W11003314338:00
 
 
5R22 UKS Azymut Dębów (5)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaNr PZOSlic.Start
11348008007Leśnicka Agnieszka02K16R220022611114:00
21078636597Orzechowska Aleksandra03K16R22143405787:00
31518636598Roman Szymon03M16R22105300555:00
42448636600Huba Karol00M18R22081261232:00
53228636599Kruk Michał99M20R22085260610:00
 
 
6P02 KS Hades (13)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaNr PZOSlic.Start
11088620087Filipiak Adrianna03K16415388:00
21118649616Nowak Maria03K16292291:00
35288619451Bultrowicz Agnieszka77K409448:00
45228626842Filipiak Agnieszka75K4044132:00
53128649884Filipiak Mateusz98M2044150:00
64278649702Żubrowski Damian89M21415588:00
75188625663Zamiara Piotr81M35369831:00
85668619557Gorczyca Jacek71M45330539:00
95598628846Filipiak Marek73M45441432:00
105788629842Nowak Remigiusz72M4590751:00
115878624520Burchardt Sławomir66M5036999:00
125898625192Klasa Tomasz66M50373011:00
135848649743Grzywacz Andrzej65M5041546:00
 
 
7S28 UKS Kometa (11)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaNr PZOSlic.Start
11098624797Nyga Julia02K16S28265298689:00
21268627666Polewka Aleksandra02K16S280152462106:00
31308629913Pogoda Kinga02K16S282672490110:00
45578625230Polewka Beata71K45S28050246053:00
56068622976Wysocka Jolanta56K60S28070218119:00
61498622096Towarek Michał03M16S28407335953:00
71538626709Kołodziejczyk Łukasz03M16S28289323157:00
82298619519Kucharczyk Jakub01M18S28216246417:00
93178629259Szwaja Mateusz99M20S2840534115:00
105708623393Polewka Tomasz73M45S2800330143:00
116228623926Wysocki Andrzej51M65S28070269756:00
 
 
8Z01 KOS BnO (9)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaNr PZOSlic.Start
11148619545Sadzikowska Magdalena03K16Z01013345394:00
21458621013Baczulis Miłosz02M16Z01001344149:00
31638627057Biernat Michał02M16Z01002344267:00
41718636996Kula Mateusz03M16Z01026366675:00
51668649664Kondys Jakub02M16Z01023366370:00
61578649750Grzegorczyk Mateusz02M16Z01007344761:00
72518624542Petersburski Krystian01M18Z01012345239:00
85308623241Rotter Daniel78M40Z01064439668:00
96238624750Wołochowicz Władysław47M70Z010368860:00
 
 
9E75 UKS Orientuś (27)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaNr PZOSlic.Start
11158626424Berlińska Paulina03K16E75179350395:00
21358640927Gielec Zuzanna02K16E751673046115:00
31218646297Doreń Wiktoria03K16E751863854101:00
43018646293Fortuniak Weronika98K20E75160283657:00
54158211095Kaźmierczak Aneta95K21E7508241376:00
64178625543Gwóźdź Ewa90K21E7502638478:00
74248646294Stankiewicz Agata94K21E7501937685:00
85968649742Deredos Nina61K55E75174324819:00
91708629135Słomczyński Ignacy03M16E75161283774:00
101478629591Ledzion Piotr03M16E75196411151:00
111438638559Bartos Zbigniew03M16E75144212747:00
121678646295Nowak Michał03M16E75190392971:00
132398640924Rzeńca Piotr01M18E75142212927:00
142478640925Deredos Bruno01M18E75163283935:00
152438656097Bartos Grzegorz01M18E75143213031:00
163198646296Zuchmański Przemysław98M20E7511417247:00
174328623322Chmielecki Piotr87M21E7501036993:00
184568640917Podziński Rafał91M21E75077410117:00
194418640929Paszyński Piotr81M21E75099423102:00
204488640930Rzeńca Krzysztof96M21E751161725109:00
215388626435Lisiak Paweł74M40E75177325176:00
225338626525Nowak Paweł77M40E75191393071:00
235358649642Ciupa Marcin78M40E75188392773:00
245638619522Olas Jacek69M45E7509842236:00
255678626707Słomczyński Robert72M45E75168300140:00
265948629130Młynarczyk Piotr64M50E75181329416:00
276008629602Deredos Andrzej63M55E75173324733:00
 
 
10P58 HKS Azymut (29)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaNr PZOSlic.Start
11208621146Piwowar Lidia02K16P581002374100:00
21248623989Kędzierska Nadia02K16P580982377104:00
31168626874Zając Magdalena02K16P58106238496:00
42018619077Nowacka Katarzyna00K18P58074195487:00
52048623510Seidel Jagoda01K18P58078217590:00
63118636185Murawska Marta98K20P58122325567:00
74118636511Durzyńska Katarzyna92K21P58166358472:00
85028621869Ner Monika83K35441211:00
95068623905Bańska-Bodziona Aneta79K35P58202428715:00
105048636512Sobczak Izabela83K35P58168359113:00
115088636514Golinowska Elżbieta80K35P58170367517:00
125298649729Paterek Honorata74K40P580021939:00
135558627420Gorczyca Magdalena71K45330651:00
145538649696Nowak Barbara70K45P58040122249:00
151628636184Grobelny Alex02M16P58107256666:00
161738636186Paterek Mikołaj03M16P58111237677:00
172338618910Seidel Nikodem01M18P58071217321:00
183138636183Cupryś Gracjan99M20P5806716971:00
194348626887Pokrzywiński Zbigniew87M21P58183367195:00
204398636514Przyworski Kamil91M213589100:00
214378636517Put Janusz84M21P58161359098:00
225098621875Bobrowski Wojciech83M35P58187371322:00
235198648675Golinowski Paweł79M35289232:00
245348624192Sitnicki Mariusz77M40P58197437972:00
255458636515Mol Krzysztof75M40P58165286683:00
265488649986Walicki Rafał78M40343886:00
275808621280Plesiński Mariusz73M45130453:00
285588626561Wójcik Rafał72M45P58185367331:00
295688626757Murawski Piotr73M45P58163358841:00
 
 
11G03 UMKS Kwidzyn (10)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaNr PZOSlic.Start
11318626354Pudlis Natalia02K16G030172623111:00
21178627340Cepurdej Nina03K16G03079418297:00
35058626537Pabian Patrycja80K35G03085418814:00
45238620642Roszak Maja75K40G0309041923:00
55218621799Kędzior Katarzyna75K40G0307341771:00
61658620317Gąsior Rafał02M16G03039336169:00
75178627190Jędras Przemysław81M35G03053369430:00
85928622092Muller Tomasz68M50G03001257714:00
96128624536Cepurdej Aleksandr58M60G03077418026:00
106168626654Mądrzyński Zbigniew56M60G03032288530:00
 
 
12Z06 UKS Traper (7)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaNr PZOSlic.Start
11198650883Przeszłowska Hanna03K16Z06129331799:00
21328650896Gradek Zuzanna03K16Z061032575112:00
32108650885Chrubczyńska Patrycja00K18Z06098194296:00
43048650898Maciejewska Katarzyna99K20Z06087142060:00
51648650886Smyk Bartosz02M16Z06113215968:00
61428650895Osak Maciej03M16Z06128354346:00
72348650897Łaszkiewicz Dominik01M18Z06108216122:00
 
 
13E71 UKS Azymut (18)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaNr PZOSlic.Start
11228628396Kołodziejczyk Marta03K16E710742649102:00
21368640908Krempińska Julia03K16E710762651116:00
34128619328Biniecka Małgorzata87K21E7106333973:00
44148623303Jaśkiewicz Magdalena97K21E71011178375:00
55038649953Mazur Katarzyna83K35E7108935012:00
65258625448Konc Katarzyna75K40E7107229535:00
71728627193Andrzejczak Maciej02M16E71018219276:00
81748629902Sztranek Jan03M16E71078265378:00
92458623557Kalisiak Dawid00M18E71001202733:00
102428629873Zając Dawid00M18E71084218630:00
112508649612Płóciennik Konrad00M18E71021178538:00
124438281288Pabich Mariusz88M21E71064338104:00
134408627093Łubis Michał85M21E710822657101:00
144358627324Gąsiorowski Adam89M21E71101355896:00
154458629882Gryzio Łukasz88M21E71003336106:00
165158625727Tkaczuk Tomasz79M35E71100325328:00
175108649658Mazur Michał83M35E71071295223:00
185468626506Krempiński Piotr76M40E71077265284:00
 
 
14G14 UKS Siódemka (15)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaNr PZOSlic.Start
11258621446Moskal Zuzanna02K16G140712117105:00
21238650815Żurek Marta02K16G140762116103:00
32138620008Bielecka Aleksandra00K18G14072216399:00
42098650814Melzer Zofia00K18211495:00
52118650817Susek Julia00K18289097:00
63058627075Bielecka Alicja98K20G14070210261:00
73028649708Kreft Oliwia99K20G14082220358:00
83088650816Dawidowska Natalia99K20G14080220264:00
94028649643Konkol-Klimczak Wioletta80K21G14067199063:00
105278628399Nowicka-Bielecka Kornelia74K40G1409727297:00
112328626436Żurek Grzegorz00M18G14075211220:00
122408650887Ogdowski Bartłomiej00M18G14037211828:00
134468619097Richert Marcin79M21G14102149107:00
145428635800Borzyszkowski Jacek74M40G14104330780:00
155818627119Porzycz Janusz73M45G1406423254:00
 
 
15W03 PUKS Młode Orły (6)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaNr PZOSlic.Start
11278650819Zielińska Oliwia03K16W030463217107:00
22178640914Filipczak Natalia00K18W030301927103:00
34208625178Dominiak Dagmara97K21W0301493281:00
42378619275Choroś Tomasz00M18W03037236525:00
52308649744Kajzer Marcel01M18W03028193518:00
66248626617Wasilewski Stanisław46M70W0305511681:00
 
 
16W87 UNTS (36)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaNr PZOSlic.Start
11288280803Nitsch Aleksandra03K16W870702409108:00
21338444999Chabiera Lena03K16W871032391113:00
32218221001Mianowska Julia01K18W871672096107:00
42058631036Głowacz Julia00K18W87111275491:00
52198631442Deptulska Maria00K18W872862366105:00
62038649900Staszak Alicja01K18W87179213689:00
73078625739Kostrzewska Justyna98K20W87201204663:00
84188001993Kubicka Zuzanna93K21W871633779:00
94048444924Polishchuk Mariya94K21W87127196265:00
104098619535Żebrowska Barbara95K21W85029148170:00
115268197778Biolik Agnieszka77K40W8708121786:00
125208627331Pryjma Katarzyna76K40W8719241940:00
135248628419Mianowska Dorota74K40W8716624054:00
145568281200Nitsch Joanna73K45W87068240752:00
155518625219Staszak Anna70K45W87084241847:00
165548626912Deptulska Agnieszka71K45W87287236750:00
175498655942Wołek Ewa68K45W87003120845:00
185828628224Parfianowicz Joanna64K50W8701710017:00
196188627871Glińska Barbara49K6542843:00
201698649656Olszewski Bartłomiej02M16W87059257273:00
212368655941Michalak Kacper01M18W87154298024:00
223208040198Bednarski Jan98M20W8713640968:00
233168121998Rutka Jan98M20W8708922504:00
243148220398Mossakowski Wojciech98M20W8700211152:00
253188623295Pryjma Fryderyk98M20W8704026726:00
264508640915Wołowczyk Krzysztof95M21W87033488111:00
274548640916Parfianowicz Piotr94M21W87027102115:00
285128621140Grabowski Maciej81M35W8707714725:00
295448627099Biolik Grzegorz76M40W87082217782:00
305648022971Nitsch Tomasz71M45W87067109337:00
315748123777Staszak Artur70M45W87180201347:00
325728619675Michalak Tomasz69M45W87155298145:00
335768629856Mianowski Rafał73M45W87078206849:00
345868624733Deptulski Tomasz65M50W8728823688:00
355888625653Pryjma Tomasz64M50W87049175610:00
366098625449Parfianowicz Ludomir55M60W8702010123:00
 
 
17K30 WKS Wawel (17)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaNr PZOSlic.Start
11298650881Wójcik Natalia02K16K300782992109:00
22238120200Biederman Adrianna00K18K300941509109:00
32158640909Garbacik Maja00K18K300861585101:00
42188650894Topór Magdalena01K18K300692935104:00
53068653292Listek Marta99K20K30027153062:00
64228619727Cygler Paulina91K21K3002283683:00
74038649851Bączek-Motała Barbara72K21K3000981064:00
85078626785Strugała Barbara81K35K30141412116:00
95838649718Bugaj Teresa68K50K30035331318:00
101468626794Tarnawski Jan03M16K30122383450:00
112278625422Krzysztyński Michał00M18K30042261915:00
122528640922Kijak Jakub00M18K30081299440:00
133238070598Biederman Marcin98M20K30093150811:00
143218636525Kuca Kacper99M20K3008720329:00
155398281274Czapla Przemysław74M40K30068293377:00
165378649770Kuryj Marek78M40K30103325275:00
176038626808Niessner Piotr63M55K30053272536:00
 
 
18K01 LKS Górzanka (3)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaNr PZOSlic.Start
12028623516Pudełek Michalina00K18399988:00
21558635528Pudełek Błażej02M16385259:00
35738623334Skorupa Mariusz70M45100446:00
 
 
19W02 KS OK!Sport (8)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaNr PZOSlic.Start
12088220701Olszanka Gabriela01K18W02035242794:00
24058626651Prekiel Katarzyna88K21W02059370666:00
34108626667Miśkiewicz Martyna89K21W02042243471:00
44168636522Ślusarczyk Katarzyna89K21W02057348077:00
54298628510Mazurkiewicz Jakub93M21W02068426090:00
64538628698Drągowski Kuba90M21W85037684114:00
74388653083Piłkowski Tadeusz90M21W8502168999:00
85118626694Cwalina Karol83M35W02060370724:00
 
 
20K48 KS Kościelec Chrzanów (4)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaNr PZOSlic.Start
12168636524Dzierwa Hanna01K18K480242057102:00
22128638444Ohlaszeny Zuzanna01K18K48022205998:00
32318638443Starzykiewicz Kacper01M18K48028206119:00
46148629876Kryjomski Jerzy58M60K4800596328:00
 
 
21N01 UKS Technik Ruciane Nida (1)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaNr PZOSlic.Start
12148636995Bączek Małgorzata01K184014100:00
 
 
22G30 Stowarzyszenie Aktywni (4)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaNr PZOSlic.Start
14018626596Kowalczyk (Koconka) Anna90K21G3000272762:00
24078649762Koziołek Julia84K21G3000372268:00
34288620246Włodarczyk Kamil87M21G3000423689:00
44308623739Kowalczyk Jacek84M21G3000123091:00
 
 
23D93 MKS Paulinum (11)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaNr PZOSlic.Start
14068619762Izydorczyk Urszula96K21D93131260067:00
24198649784Borychowska Marlena88K21D9370216780:00
31608624073Pachnik Stanisław03M16D93300429764:00
41568627659Sobiński Adrian03M16D93229386860:00
51528628112Jurczak Szymon03M16D93212310256:00
61588630387Jończy Jakub03M16D93214310462:00
71548649646Zaleski Jakub03M16D93213310258:00
82358628120Pawłowicz Bruno00M18D93132260523:00
94498160889Kalata Michał89M21D93071853110:00
104448650822Dzioba Mateusz95M21D930121101105:00
115438649868Jończy Daniel75M40D93016129881:00
 
 
24P69 WKS Grunwald (8)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaNr PZOSlic.Start
14218625650Gorczyca Maria97K21P69064297182:00
24138627281Matyba Anna96K21P69065156974:00
34268630093Hornik Aleksandra96K21P69021152487:00
45988628479Hornik Alicja63K55P69025129621:00
54578640910Olejnik Michał92M21P69069340118:00
64558645200Pawlak Bartosz90M21P69001898116:00
74368649613Stefański Dawid89M21P6902490997:00
84338649928Druciarek Mikołaj97M21P69068292194:00
 
 
25W08 Stowarzyszenie Team 360 stopni (2)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaNr PZOSlic.Start
15018622511Śliwczyńska Ilona78K35234710:00
25798649967Błachut Igor73M45267952:00
 
 
26P58 indywidualnie (1)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaNr PZOSlic.Start
15508240668Górnicka-Antonowicz Anna68K459146:00
 
 
27N61 UMKS ORKAN (1)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaNr PZOSlic.Start
16088628222Lewoń Ewa55K60N6103512921:00
 
 
28L03 KU AZS UMCS (2)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaNr PZOSlic.Start
11398628106Dobrowolski Jakub03M16L03030382843:00
25618649712Dobrowolski Piotr73M45L03015297234:00
 
 
29W83 UKS Falenica (1)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaNr PZOSlic.Start
12258626799Niebielski Bartosz01M18294713:00
 
 
30W81 UKS OSiR (1)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaNr PZOSlic.Start
12418627711Gładecki Dawid00M18W81081372929:00
 
 
31S03 UKS Sparta Czyżowice (1)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaNr PZOSlic.Start
14428640246Jurczyk Tomasz94M21S030011936103:00
 
 
32W80 KS Spójnia Warszawa (4)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaNr PZOSlic.Start
15138623612Patejko Przemysław82M35W8002753026:00
26158620041Krochmal Andrzej56M60W8002352829:00
36268160612Patejko Tadeusz48M70W800125213:00
46328620911Wysocki Stanisław29M85W8001552355:00
 
 
33G27 GKS Luzino (4)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaNr PZOSlic.Start
15148626610Nagórek Kamil83M35G27098431827:00
25698623189Borychowski Mariusz72M45G27069328442:00
35908621906Nowacki Zbigniew68M50372212:00
46218631450Jakielaszek Ryszard49M65G2703117955:00
 
 
34F49 UKS Energetyk (6)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaNr PZOSlic.Start
15318619984Kosicki Roman75M4069:00
25758619777KRAMSKI Mariusz70M45169048:00
35608624395ŻAK Tomasz73M45324233:00
45858626419ELIAS Sławomir68M507:00
56028640919Deptuła Jerzy59M55105535:00
66298627134Ostojski Jerzy42M75105339:00
 
 
35W00 Indywidualny Mazowsze (2)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaNr PZOSlic.Start
15368625673Pawlak Tomasz76M40428274:00
26338644907Zielczyński Mieczysław30M8575056:00
 
 
36W86 MKS Pogoń (1)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaNr PZOSlic.Start
15408655944Ławecki Szymon78M40W86004210978:00
 
 
37XX PZOS (1)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaNr PZOSlic.Start
15938640905Urbaniak Krzysztof67M5052215:00
 
 
38C00 Indywidualny Kujawsko-Pomorski (1)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaNr PZOSlic.Start
16048623216Klawczyński Zbigniew62M55389537:00
 
 
39P40 LKO Leszno (1)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaNr PZOSlic.Start
16118620185Hornik Zbigniew56M60155425:00
 
 
40F54 KOS Modrzew (4)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaNr PZOSlic.Start
16208629862Świerczyński Bogdan53M65F5402288554:00
26278619523Michałek Janusz48M70F540367424:00
36258624730Królikowski Władysław47M70F540138842:00
46308626361Płuciennik Waldemar43M75F5400188340:00
 
 
41S00 Indywidualny Śląskie (1)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaNr PZOSlic.Start
16288620606Blimke Roman46M701895:00